Organisatie

Elke vereniging heeft een organisatie van vrijwilligers nodig die de verantwoordelijkheden binnen de club op zich nemen. Binnen PSV is dit niet anders. Hieronder ziet u een overzicht van het bestuur en de verschillende commissies en de bijbehorende contactgegevens.

Bestuur

Voorzitter: Vacant (voorzitter@psv-hsc.nl)
Secretaris: Janet Liefhebber-Fridael (secretaris@psv-hsc.nl)
Penningmeester: Marjon de Beer (penningmeester@psv-hsc.nl)
Algemeen bestuurslid: Wim van den Hurk

Sander Driessen

Edwin Smelt

Kantine Commissie  (kantine@psv-hsc.nl)

Ronald van Zon
Wim van den Hurk

Technische Commissie (tc@psv-hsc.nl)

Jeroen Ploegmakers
Wybe van Vlokhoven
Vacant
Wim van den Hurk (adviseur)

Website (website@psv-hsc.nl)

vacant

Scheidsrechters (scheidsrechters@psv-hsc.nl)

Sylvia de Wit

Activiteiten Commissie (activiteiten@psv-hsc.nl)

Sjeik Sherino
Vanessa van Doormalen
Devlin van Doormalen
Jeroen Ploegmakers
Saskia Riemens

Werving (werving@psv-hsc.nl)

Vanessa van Doormalen
Janet Liefhebber-Fridael

Materiaal en Kleding Commissie (materiaal-kleding@psv-hsc.nl)

Janet Liefhebber-Fridael

Sponsor Commissie (sponsoring@psv-hsc.nl)

Edwin Smelt

Accommodatie commissie (accommodatie@psv-hsc.nl)

Andre Brouns

Veldconsul (keuring veld)

Cees van Vlokhoven
Wybe van Vlokhoven

Bee Ball (beeball@psv-hsc.nl)

vacant

Wedstrijdsecretariaat

Neftaly Ruiter (wedstrijdsecretariaat@psv-hsc.nl)

Voor acute afzeggingen van wedstrijden (slecht weer, te weinig spelers) gelieve contact op te nemen met Neftaly: